Панел дискусија поводом Дана државних службеника

У оквиру обележавања Међународног дана државних службеника, 23. јуна је у Европској кући одржана панел дискусија на којој су кроз панеле „Државни службеници као носиоци реформе- шта смо до сада урадили и како даље?” и „Шампиони јавне управе- људи који мењају систем” представљени досадашњи резултати и будући кораци у реформи. На овим панелима су се обратили представници локалних самоуправа, државни службеници и добитници повеља, а као закључак истакнуто је да ће сви заједно у наредном периоду радити на томе да јавна управа буде по мери свих грађана кроз наставак дигитализације, поједностављење административних процедура, унапређења услуга и јачања капацитета државних службеника.

 

ФОТО: МДУЛС

 



Skip to content