25. октобра 2021. Србија добија други СКИП центар у Нишу
Министарка државне управе и локалне самоуправе Марија Обрадовић и амбасадор Републике Кореје у Србији Хјонг – ћан Че најавили су данас да ће Србија током наредне године добити други СКИП центар, који ће бити отворен у Нишу, намењен за бесплатне ИТ обуке грађана, државних службеника...